​​Create and Share ​​
 Horizons for new ideas and technologies in knowledge based society

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ
SUPER STEM България 2017
STEM KIDS TALKS 2018

​​Церемонията по награждаване се състoя на
20 Януари 2018г. от 11.00ч. - 15.00ч.с домакинството на 
АМЕРИКАНСКИ ЦЕНТЪР ( карта)

Наградите SUPER STEM България (сертификати от Научния Карнеги Център, Питсбърг, САЩ, златни медали и подарък от организациите, подкрепящи инициативата) и на победителите SUPER STEM Област (сертификати SUPER STEM и подарък) бяха връчени от официални гости. 

На 20-ти януари по време на церемонията SUPER STEM България се проведе и 
първият форум в България STEM УЧЕНИЦИ ЛЕКТОРИ!
STEM KIDS TALKS
Listen to your friends and share knowledge! 

Програмата е обявена (тук)

Програмата в  PDF
​​УЧИТЕЛ SUPER STEM BULGARIA DIGITAL EXELLENCE
г-жа Лиляна Русенова
ОМГ „Академик Кирил Попов" гр.Пловдив
​​УЧИТЕЛ SUPER STEM BULGARIA STEM AMBASSADOR
г-жа Радка Костадинова
СУ „Ив. Вазов“, гр.Вършец
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (1-4 клас)  
ИНЖЕНЕРИНГ
ЕКИП
Проект: Балончо​​
СУ "Нешо Бончев", гр.Панагюрище
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (4-8 клас) 
ТЕХНОЛОГИЯ
ЕКИП
Проект: Управление на ученически проект с Agile технологии (SCRUM проект), ЧОУ „Томас Едисън“, гр.София​​
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (4-8 клас) 
ИНЖЕНЕРИНГ
ВЯРА СИМЕОНОВА
Проект: Роботика, ПМГ "Баба Тонка", гр.Русе
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (8-12 клас)  
НАУКА
ОГНЯН СИМЕОНОВ
Проект: Dark Matter in the Classroom, ПЕГ "Никола Вапцаров", гр.Шумен
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (8-12 клас) 
ТЕХНОЛОГИЯ
СВЕТОСЛАВ ГЕОРГИЕВ
Проект: Програмируем дрон, ПМГ "Професор Емануил Иванов", гр.Кюстендил
​​УЧЕНИК SUPER STEM BULGARIA (8-12 клас)  
ИНЖЕНЕРИНГ
МАРТИН ГРИГОРОВ
Проект:Трифазен генератор с левитиращ ротор и система за отчитане на земетресения/вибрации, НПМГ "акад. Любомир Чакалов", гр.София
За въпроси: info@edutechflag.eu 

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!
SUPER STEM УЧИТЕЛИ в твоя град и ОБЛАСТЕН ГРАД

гр. Попово​​
Професионална гимназия по селско стопанство „Н. Пушкаров” 
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Калинка Кюранова
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ

гр. Пловдив
Образцова математическа гимназия „Академик Кирил Попов"
DIGITAL EXELLENCE
г-жа Лиляна Русенова
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ПЛОВДИВ

гр.Панагюрище
СУ „Нешо Бончев“
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Снежина Машева​​​
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  ПАЗАРДЖИК
гр.Видин
Професионална Гимназия “Проф. Д-р Асен Златаров”
STEM AMBASSADOR (2 номинации)
​г-жа Десислава Цокова
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  ВИДИН

гр.Вършец
СУ „Ив. Вазов“
STEM AMBASSADOR (2 номинации)
г-жа Радка Костадинова
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  МОНТАНА

гр.Кюстендил
ПМГ „Професор Емануил Иванов“ 
​DIGITAL EXCELLENCE
г-н Камен Котев

УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  КЮСТЕНДИЛ
​​гр.Русе
Профилираната Математическа Гимназия “Баба Тонка”
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Донка Симеонова (2 номинации)
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  РУСЕ

гр.Плевен
МГ „Гео Милев“
​STEM AMBASSADOR
г-жа Даниела Узунова
УЧИТЕЛ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ  ПЛЕВЕН

гр.Търговище
Второ СУ "Професор Никола Маринов"
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Венка Петрова (3 номинации)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!
SUPER STEM УЧЕНИЦИ в твоя град и ОБЛАСТЕН ГРАД 

Категория до 10 години (1-4 клас)

гр.Добрич
СУ "Климент Охридски"
Технология
Учебна игра за трети клас (за Android)
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ДОБРИЧ
Соня Генова
​​гр.Панагюрище
СУ "Нешо Бончев"
Инженеринг
​Балончо - Ангел и Дара (екип)
УЧЕНИЦИ (ЕКИП) ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ДОБРИЧ
Екип
​​гр.Русе
СУ "Христо Ботев"
Инженеринг
​Роботика
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ РУСЕ
Калина Симеонова

Категория до 15 години (4-8 клас)

гр.Гълъбово
СУ „Васил Левски“
Инженеринг
Реверсивно обръщане на посоката на монофазен електродвигател
​УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
Мариян Вълчанов

гр.Панагюрище
​СУ "Нешо Бончев"
Инженеринг
Данчо аквариума
​УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
Илчо Машев
​​гр.Пловдив
ОУ "Яне Сандански"
Технология
​Урок за окръжност
Аделина Троева
​​
​​гр.Първомай
СУ "Проф. д-р Ас. Златаров"
Наука
Ammonium Chloride and Electricity​
​УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ПЛОВДИВ

Екип
​​гр.София​​
Частно Основно Училище „Томас Едисън“
Технология
Управление на ученически проект с Agile технологии (SCRUM проект)
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ СОФИЯ
Екип

гр.Русе
ПМГ "Баба Тонка"
Инженеринг
​Роботика
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ РУСЕ
Вяра Симеонова

Категория над 15 години (8-13 клас)

гр.Габрово
ПМГ „Академик Иван Гюзелев“
Инженеринг
Home Control
​УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ГАБРОВО
Екип

гр.Горна Оряховица
ПГЕЕ"М. В. Ломоносов"
Технология
Смарт огледало
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Станислава Георгиева

гр.Кюстендил
ПМГ "Професор Емануил Иванов"
Технология
Програмируем дрон
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Светослав Георгиев

гр. Пловдив
OМГ "Академик Кирил Попов"
Технология
Двуфазова сегментация на зашумени изображения
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
Живко Киришев

гр.Шумен
ПЕГ "Никола Вапцаров"
Наука
Dark Matter in the Classroom
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ШУМЕН
Огнян Симеонов

гр.Смолян
ПГТТ "Христо Ботев"
Наука
Горивото на бъдещето
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ СМОЛЯН
​Алексей Дренчев
​​гр.Първомай
СУ "Проф. д-р Ас. Златаров"
Наука
Christmas candles​
 
Екип

гр.Вършец
СУ "Ив. Вазов"
Наука
Ератостен
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ МОНТАНА
Габриела Стефанова

гр.Плевен
Математическа гимназия "Гео Милев"
Технология
Life Pal
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Йоана Зелова

гр.София
Национална природо-математическа гимназия "акад. Любомир Чакалов"
Инженеринг
​Трифазен генератор с левитиращ ротор и система за отчитане на земетресения/вибрации
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ СОФИЯ
Мартин Григоров
​​гр.Попово
ПГСС "Никола Пушкаров"
Технология
АНТИСТРЕС ваксина
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
Айджан Салимова
​​гр.Русе
ПМГ "Баба Тонка"
Технология
Клуб "Роботика"
УЧЕНИК ПОБЕДИТЕЛ ЗА ОБЛАСТ РУСЕ
Екип

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!
SUPER STEM УЧИТЕЛИ в твоето училище

гр. Попово
Професионална гимназия по селско стопанство „Н. Пушкаров” 
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Калинка Кюранова

гр. Пловдив
ОУ „Яне Сандански”
DIGITAL EXCELLENCE
г-н Иван Георгиев 

гр. Пловдив
Образцова математическа гимназия „Академик Кирил Попов"
DIGITAL EXELLENCE
г-жа Лиляна Русенова 

гр.Панагюрище
СУ „Нешо Бончев“
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Снежина Машева​​​
гр.Видин
Професионална Гимназия “Проф. Д-р Асен Златаров”
STEM AMBASSADOR (2 номинации)
​г-жа Десислава Цокова

гр.Вършец
СУ „Ив. Вазов“
STEM AMBASSADOR (2 номинации)
г-жа Радка Костадинова

гр.Кюстендил
ПМГ „Професор Емануил Иванов“ 
​DIGITAL EXCELLENCE
г-н Камен Котев


гр.Търговище
Второ СУ "Професор Никола Маринов"
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Венка Петрова (3 номинации)
​​гр.Русе
СУ „Христо Ботев“
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Лили Симеонова 

гр.Русе
Профилираната Математическа Гимназия “Баба Тонка”
DIGITAL EXCELLENCE
г-жа Донка Симеонова (2 номинации)

гр.Плевен
МГ „Гео Милев“
​STEM AMBASSADOR
г-жа Даниела Узунова

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!
SUPER STEM УЧЕНИЦИ
Град - Училище - STEM Категория - Проект

Категория до 10 години (1-4 клас)

гр.Добрич
СУ "Климент Охридски"
Технология
Учебна игра за трети клас (за Android)
​​гр.Панагюрище
СУ "Нешо Бончев"
Инженеринг
​Балончо - Ангел и Дара (екип)
​​гр.Русе
СУ "Христо Ботев"
Инженеринг
​Роботика

Категория до 15 години (4-8 клас)

гр.Гълъбово
СУ „Васил Левски“
Инженеринг
Реверсивно обръщане на посоката на монофазен електродвигател

гр.Панагюрище
​СУ "Нешо Бончев"
Инженеринг
Данчо аквариума

гр.Пловдив
ОУ "Яне Сандански"
Технология
​Урок за окръжност

гр.Първомай
СУ "Проф. д-р Ас. Златаров"
Наука
Ammonium Chloride and Electricity
​​гр.София
Частно Основно Училище „Томас Едисън“
Технология
Управление на ученически проект с Agile технологии (SCRUM проект)

гр.София
149СУ " Иван Хаджийски" 
Наука
​Моят домашен любимец

гр.Русе
ПМГ "Баба Тонка"
Инженеринг
​Роботика

Категория над 15 години (8-13 клас)

гр.Габрово
ПМГ „Академик Иван Гюзелев“
Инженеринг
Home Control

гр.Горна Оряховица
ПГЕЕ"М. В. Ломоносов"
Технология
Смарт огледало

гр.Кюстендил
ПМГ "Професор Емануил Иванов"
Технология
Програмируем дрон

гр. Пловдив
МГ "Академик Кирил Попов"
Технология
Двуфазова сегментация на зашумени изображения

гр.Попово
ПГСС "Никола Пушкаров"
Технология
АНТИСТРЕС ваксина

гр.Русе
ПМГ "Баба Тонка"
Технология
Клуб "Роботика"
гр.Шумен
ПЕГ "Никола Вапцаров"
Наука
Dark Matter in the Classroom

гр.Смолян
ПГТТ "Христо Ботев"
Наука
Горивото на бъдещето

гр.Пловдив
Математическа гимназия"Академик Кирил Попов"
Технология
Лесната химия

гр.Първомай
СУ "Проф. д-р Ас. Златаров"
Наука

Christmas candles

гр.Смолян
Профилирана природо-математическа гимназия "Васил Левски"​
​ВИПмг (екип)

гр.Русе
СУ ,,Христо Ботев"
​Инженеринг
Coding Stars

​​ гр.Вършец
СУ "Ив. Вазов"
Наука
Ератостен

гр.Плевен
Математическа гимназия "Гео Милев"
Технология
Life Pal

гр.София
Професионална гимназия по електротехника и автоматика
Инженеринг
Намотка на Тесла

гр.София
Национална природо-математическа гимназия "акад. Любомир Чакалов"
Инженеринг
​Трифазен генератор с левитиращ ротор и система за отчитане на земетресения/вибрации

64 ПРОЕКТИ
SUPER STEM

46 Проекти на ученици​от 16 града

18 Номинации за учители​от 10 града

20 Лектори
STEM KIDS TALKS